TOTAL Digital Multimeter (600V, TMT460012)
TOTAL Digital Multimeter TMT460012
غير متوفر في المخزون
  • Model no. TMT460012
  • Voltage DC: 200mV / 2V / 20V / 200V / 600V, AC: 200V / 600V
  • Current DC: 200µA / 2mA / 20mA / 200mA / 10A
  • Resistance 200Ω / 2kΩ / 20kΩ / 200kΩ / 2MΩ / 20MΩ